Prace na wysokościach Warszawa, usługi wysokościowe, alpinizm przemysłowy, zwykłe roboty na wysokościach

Alpiniści - Twoja nowa ekipa od zadań specjalnych.

Jesteśmy ekipą, dla której priorytetem jest uczciwość.
Wszystkie zadania wykonujemy terminowo i solidnie. Trzymamy się zawsze ustaleń finansowych, nie podnosimy ceny za nasze usługi.
Pracujemy dla inwestorów tak jakbyśmy byli jego pracownikami. Gramy fair i nie mamy zwyczaju podbierania zleceń naszym klientom.
Informujemy o wszystkich przewidywanych trudnościach, jakie mogą się pojawić. Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie zniszczenia o których nie powiadomiliśmy, że mogą mieć miejsce (materialnie oraz dobrym imieniem).
Staramy się unikać stawek za godzinę pracy, za to chętnie dogadujemy się odnośnie kasy za wykonanie roboty, czyli ustalamy kwotę za konkretne zlecenie.
Jeśli nawiązujemy dłuższą współpracę przy jakimś zleceniu to ustalamy jej poszczególne etapy i płatność rozbijamy na części płatne po wykonaniu i odbiorze danej części.
Nie współpracujemy z osobami wyznaczonymi przez klientów jako jedna ekipa.Nie jesteśmy po prostu brać za nich odpowiedzialności i odpowiadać za ich błędy.
Jeśli kontrahentowi zależy na zapewnieniu nam pomocnika sam opłaca jego pracę i staje się on pomocnikiem dołowego naszej ekipy.
W wolnym czasie określimy więcej zasad współpracy.