Prace na wysokościach Warszawa, usługi wysokościowe, alpinizm przemysłowy, zwykłe roboty na wysokościach

Alpiniści - Twoja nowa ekipa od zadań specjalnych.

Nasi pracownicy ukończyli szkolenia w standardzie IRATA, który jest odpowiednikiem polskiego OTDL czyli Organizacji Techników Dostępu Linowego . Podczas wykonywania wszelkich prac wysokościowych trzymamy się zasad bezpieczeństwa: dbamy o to, by we właściwy sposób wygrodzić teren w miejscu gdzie prowadzone będą roboty, a także o to by zastosować właściwy sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości. Pracujemy w systemie dwu linowym, wykorzystując linę roboczą i asekuracyjną.
Podczas pracy używamy zawsze kasków ochronnych oraz uprzęży przemysłowych. Jak wszyscy pracujący na linach mamy hopla na punkcie szpeju i technik linowych.
Mamy wszystko co jest potrzebne i stosujemy to jak należy.
Wykorzystujemy odpowiednie przyrządy, przede wszystkim do zjazdu używamy ID. Jeden z członków zespołu ma STOPa, zaś do asekuracji służą nam ASAPy. Najczęściej podczas wykonywania usług wysokościowych nosimy okulary ochronne, i zawsze wkładamy buty z „noskiem”. Do prac na budowach, znacznych wysokościach i na obiektach przemysłowych ubieramy specjalne stroje wysokiej postrzegalności (HV). Wyglądamy i pracujemy w pełni profesjonalnie o czym świadczą nasze zdjęcia.