Prace na wysokościach Warszawa, usługi wysokościowe, alpinizm przemysłowy, zwykłe roboty na wysokościach

Alpiniści - Twoja nowa ekipa od zadań specjalnych.

Nasz zespół przeprowadza montaż konstrukcji stalowych stosując akumulatorowe klucze udarowe oraz wiertarki z uchwytami magnetycznymi. W sytuacji gdy specyfikacja to uwzględnia to również nie ma problemu ze spawaniem z dostępu linowego, bo jeden z członków naszej ekipy ma uprawienia spawalnicze na elektrodę otuloną i biegle się nią posługuje.
Co ważne nasz zespół ma na koncie bardzo wiele realizacji jeśli chodzi o montaż konstrukcji stalowych Warszawa: w zakresie tworzenia konstrukcji na dachach, jak i w uzbrajaniu kominów przemysłowych czy prac w miejscach trudno dostępnych przy innych pracach montażowych. Zdarza nam się używać wciągarki (gdy dany obiekt montowany ma znaczne gabaryty, wagę lub w grę wchodzi duża wysokość). Polecamy Państwu nasze usługi jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług montażu na wysokościach.
Poza Warszawą prace montażowe wykonujemy w innych miastach w województwie mazowieckim. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy  z nami a odniesiemy obopulne korzyści!

Mogliście odnaleźć naszą stronę dzięki zwrotom:

  • Montaż konstrukcji stalowych Warszawa
  • Montaż konstrukcji stalowych Płock

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych przyjacieli:

Odwiedź również:
Montaż zabezpieczeń przeciwko ptakom
Montaż obróbek blacharskich