Prace na wysokościach Warszawa, usługi wysokościowe, alpinizm przemysłowy, zwykłe roboty na wysokościach

Alpiniści - Twoja nowa ekipa od zadań specjalnych.

Jedną ze świadczonych przez nasz zespół usług jest mycie dachów, którego celem nie jest jak może się wydawać tylko zwiększenie estetyki budynku. Tak naprawdę służy ono przede wszystkim pozbyciu się porostów i mchów, które pokrywają dachy i prowadzą do ich zniszczenia w miarę upływu czasu.
W wielu sytuacjach mycie dachów okazuje się bardzo potrzebne, bo zanieczyszczenie powietrza w Warszawie jest znaczne. Dużo lepsza decyzją jest zapłacenie naszemu zespołowi za mycie dachów niż potem wykonywać czynności polegające ogólnie na naprawie dachów i ponosić dodatkowe, nie małe, koszty z tym związane. Zlecenie nam usługi wiąże się więc z oszczędnością pieniędzy. Wiemy jak prawidłowo umyć każdego rodzaju dachu, o prawie każdym rodzaju pokrycia. Czyściliśmy m. in. dachówkę betonową, gonty, blachę czy dachówkę ceramiczną. Jednym z często stosowanych rozwiązań jest impregnacja pokrycia dachowego, pomijając balchodachówkę czy blachę.
Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami! Dachy myjemy przede wszystkim na terenie stolicy, jedna wyjeżdżamy czasami również do innych mazowieckich miejscowości, jeśli klient ma duże zlecenie do wykonania.

Mogliście odnaleźć naszą witrynę dzięki zwrotom:

  • Mycie dachów Warszawa
  • Mycie dachów Piaseczno

Zapraszamy do odwiedzenia stron z ofertą naszych przyjaciół:

Sprawdź także to:
Malowanie elewacji
Naprawa rynien