Prace na wysokościach Warszawa, usługi wysokościowe, alpinizm przemysłowy, zwykłe roboty na wysokościach

Alpiniści - Twoja nowa ekipa od zadań specjalnych.

Jesteśmy ekspertami, dla których naprawa elewacji jest chlebem powszednim. Wszelkie prace zaliczające się do tego rodzaju napraw wykonujemy prawidłowo oraz terminowo. Mamy świadomość tego, że naprawa elewacji Warszawa jest skomplikowana, ponieważ jest ogromna ilość rodzajów elewacji.
Nasza ekipa specjalizuje się w wykonywaniu napraw elewacji dociepleonych, które ucierpiały wskutek pożarów. W tej sytuacji wykonujemy w danych miejscach wymianę termoizolacji, następnie kładziemy warstwę zbrojącą oraz tynk.
Nasze działania nie ograniczają się do napraw po pożarach i napraw elewacji bloków mieszkalnych, ponieważ wykonujemy również naprawy elewacji szklanych, aluminiowych i z tworzywa sztucznego.
W niektórych sytuacjach nasi eksperci wymieniają zniszczone detale, w innych – wykonują uszczelnianie. Najwięcej napraw elewacji wykonaliśmy na terenie Warszawy, ale jeśli otrzymujemy do realizacji większe zlecenie pracujemy także w Płocku czy w Radomiu a nawet w Siedlcach. Zachęcamy do kontaktu i zadawania nam pytań poprzez formularz kontaktowy znajdujący się tutaj!

Mogliście odnaleźć nas dzięki zwrotom:

  • Naprawa elewacji Warszawa
  • Naprawa elewacji Radom

Zapraszamy, odwiedź stronę naszych znajomych:

Być może zainteresują Cię również poniższe prace:
Malowanie elewacji
Naprawa rynien